כתבו עלינו

פסק דין: רשת סופרמרקטים תפצה עובד ב280 אלף שקל

הרשת הגדירה את סגן המנהל כבעל "משרת אימון", מה שאיפשר לה שלא לשלם לו רכיבי שכר כמו שעות נוספות ותמורה עבור עבודה בשבתות וחגים

מעידה בחניון

אדם שנפל בחניון של הצרכניה במושב בית יצחק, תובע מהמושב ומחברת הביטוח 700 אלף שקל. בכתב ההגנה נטען: "לא היה מפגע ולנטען בכתב התביעה אין כל יסוד".

ממשיכים לפצות על המדרכות הישנות

"ממשיכים לפצות על המדרכות הישנות "- כתבה העוסקת בפיצויים שנפסקים לאזרחים שנפגעים בשל רשלנות הרשות המקומית.

תאונת עבודה של עובדת שקבלה פיצויים: נכוותה ממים רותחים על גבה ונותרה נכה

תאונת עבודה של עובדת שקבלה פיצויים: נכוותה ממים רותחים על גבה ונותרה נכה. עובדת במכון וינגייט נתבקשה על ידי מעסיקיה להעביר על גבי רכב שירות , כיבוד ממתחם אחד למתחם אחר במכון ויגנייט. ע"פ עורך דינה עו"ד גיא אורטל, במהלך הנסיעה נשפכו מים רותחים על צד גבה, והיא נכוותה.
מציג תוצאות 1 - 6 מתוך 12
<<לדף הקודם1 2לדף הבא>>
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.