הקמת חברה בלוכסמבורג

הקמת חברה בלוכסמבורג

לוכסמבורג היא נסיכות המצויה במרכז אירופה, קרובה לשוויץ, לצרפת, גרמניה ובלגיה.

מדובר בממלכת הבנקאות האירופאית ויש שטוענים שהיא ממלכת הבנקאות העולמית בימנו, לצידה של שוויץ.

מדובר באחת המדינות עם התוצר הלאומי הגולמי הגבוה ביותר לנפש בעולם, האבטלה כמעט ואינה קיימת ולוכסמבורג הינה אבן שואבת לעובדים ממדינות שכנות. התעשיה העיקרית במדינה זו היא הבנקאות והפיננסים ובמדינה למעלה מאלך קרנות השקעה ולמעלה מ 200 בנקים מקומיים, שלא לדבר על הבנקים הזרים שמקימים בה את סניפיהם.

לוכסמבורג היא גם אחת משלושת מרכזי האיחוד האירופאי, המזכירות של איחוד מצויה בה וכן מספר בתי משפט של האיחוד.

בלוכסמבורג החקיקה המיסויית מהווה גורם עיקרי המושך אליו יזמים המעוניינים להקים בסיס פעילות באירופה. למדינת ישראל יש הסכם למניעת מיסוי כפול עם לוכסמבורג וכמובן שהחוק הישראלי חל בהתאם לאופן ניהול החברות שמוקמות על ידי ישראלים במדינה זו, ככל שהפעילות הניהול והשליטה אינם באמת בלוכסמבורג, ברם, אין בכך כדי להשליך על כך שהקמת חברה בלוכסמבורג יש בה יתרונות רבים גדולים וחשובים ולצורך העניין המיסוי אנו מייעצים לכל הפונים אלינו לקבל יעוץ ממשרד רואי חשבון בינלאומי שידע לבצע את האבחנה הנכונה עבור הלקוחות המעוניינים בפתיחת חברה.

יתרון נוסף של הקמת חברה בלוכמבורג נוגע לזמינות כח אדם בינלאומי ליזמים המעוניינים שהחברות שלהן תפרוסנה את פעילותן בכל רחבי העולם.

לצורך הקמת חברה בלוכסמבורג ידרשו המקימים למספר מסמכים בלעדיהם לא תוקם החברה. ראשית, זיהוי בעלי המניות, דרכונים, תעודות זיהוי, מסמכים לוידוא כתובת.

משרד עורכי הדין שמולו אנו עובדים ידרוש יפוי כח חתומים ע"י בעלי המניות ואישורים נוטריוניים שלהם, שניתן להנפיקם במשרדינו.

המצאת המסמכים תאפשר הפניה לפתיחת חשבון בנק שמחוייב על יד החוק המקומי לצורך רישומה של החברה. הבנקים בלוכסמבורג קפדניים מאוד ומוודאים את הדרישות והתקנות הבינלאומיות למניעת טרור ולהלבנת הון ועם בדיקת ה kyc ואישור פתיחת החשבון – יופקד בו ההון המינימלי הנדרש או הסכום שמבקשים היזמים להפקיד.

אחר כך יופקד תיק פתיחת החברה ברשם המסחר המקומי.

החוק בלוכסמבורג דורש משרדים מקומיים ומטה פעילות של החברה, לצורך כך ימצא פתרון שעלותו חודשית ואשר מוודא עמידה בכל דרישות החוק באמצעות עורכי דין מקומיים הבקיאים בכל הדרישות ומכוונים את הלקוחות לפעילות נכונה.

בחירת סוג החברה נעשית על פי מטרותיה ומטרות היזמים. ישנן חברות לפעילות עיסקית מצומצמת או בינונית וישנן חברות לפעילות גדולה ורחבת היקף. משרד עורכי הדין שעימו אנו עובדים ייעץ לכם בעניין זה.

 משרדינו יוכל לאתר עבורכם רואי חשבון, ולסייע בפתיחת חשבון הבנק, שהוא הליך מסורבל ולא פשוט אך משתלם וחשוב ביותר.

חברה שמעוניינת בפתיחת סניף שלה בלוכסמבורג גם הן יכולות לפנות אלינו לסיוע.

הקמת חברות בנות גם היא אפשרית, חברה שכזו תחשב בלוכסמבורג כאישיות משפטית נפרדת.

אנו נעזור לכם בכל שלב של הקמת החברה בלוכסמבורג ובהתאם גם ביעוץ, ככל שיעוץ כזה אינו דורש התערבות של המשרד המקומי בנסיכות.

 

 

 

 לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישה נא התקשרו ל 09-8333477

או במייל [email protected]  


קובץ מצורף
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

תקופת הקורונה - אתגרים שיפוטיים וחקיקתיים

סקירה של המצב המשפטי של משבר הקורונה מזוית הסיכול והכח העליון על פי שתי פסיקות שונות בתוצאתן בבית משפט השלום בתל אביב ובבית משפט השלום בירושלים וכן הילכי הרוח החקיקתיים בימי המשבר בנושא זה.

DECENTRALIZED FINANCE - פיננסים מבוזרים

DeFi - ‘- פיננסים מבוזרים’ - הוא מילת הבאז האחרונה בעולם של FinTech, RegTech, cryptocururrency ונכסים דיגיטליים. עם זאת מעט מאוד ידוע על משמעותו, השלכותיו המשפטיות והשלכות המדיניות. במאמר שאנו מפרסמים באתר מוצג ה - DeFi ומוצב בהקשר של מעבר הכלכלה הפיננסית המסורתית, מחברת DeFi לבנקאות פתוחה ומסתיימת בכמה שיקולי מדיניות.

הפרה בימי קורונה - על סיכול וכח עליון בדיני החוזים

מגיפת הקורונה שניחתה על תושבי ישראל והעולם כולו, מפתיעה בעוצמתה והשלכותיה טרם ידועות במלואן. משפחות ובעלי עסקים עומדים חסרי אונים מול האפשרות התיאורטית וחלילה גם המעשית, שלא יוכלו לעמוד בחיובים עליהם חתמו, בין בהסכמי שכירות של דירה או בית עסק ובין באספקת שירות או מוצר. השאלות מקבלות משנה חשיבות והתשובות נחוצות ביותר בימים אלו של התפשטות וירוס הקורונה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.