משרדינו באפריקה

משרדינו באפריקה

משרדינו באפריקה

משרדינו עוסק ביזום, ייצוג, קידום ורקימה של מערכות יחסים עיסקיות בין חברות ישראליות לאנשי עסקים, חברות ומשרדי ממשלתיים באפריקה. באמצעות המשרד תוכלו לקדם את מאוויי כל חברה וארגון עיסקי להתרחבות לתוככי יבשת אפריקה. כך פועל המשרד ליצג חברות וגופים ישראליים במדינות כמו קונגו בראזאוויל, גבון, קמרון, בורקינה פאסו, הרפובליקה של מרכז אפריקה סנגל , סיירה ליאון ועוד. באמצעות משרד אורטל נרקמו עסקאות להקמת לולים, רפתות, מכוני תערובת, בריכות דגים, חממות ומטעים. המשרד גם ייצג חברות ישראליות ויזמים בתוניסיה - ובסיועו הוקמו מיזמים מקומיים שכללו גידולי שלחין, מטעים ופרדסים הכל בסיוע מומחים ישראלים ובאמצעות טכנולוגיה ישראלית.

דיני ירושה במרכז אפריקה

משרדינו עוסק גם ביצוג יורשים ישראלים במדינות שונות במרכז אפריקה. היצוג כולל שיתופי פעולה עם משרדים מקומיים וטיפול בעזבונות שהשאירו אחריהם ישראלים או בני משפחה של ישראלים באפריקה. לפניכם מאמר קצר שעוסק בדיני ירושה החלים ברפובליקה של מרכז אפריקה כדוגמא לשאלות שצצות שוב ושוב בעניינם של יורשים שמבקשים לדעתם מה זכויותיהם

Israël‬ protège les stades français de football pour l’‪‎Euro 2016‬

La technologie israélienne produit les meilleures idées pour la sécurité. La réalité et les circonstances de l'Etat d'Israël, et le fait qu'il est entouré par les plus cruels ennemis, obligeant les Israéliens à inventer la technologie et des ressources qui ne peuvent pas être trouvés ailleurs.

Quand une israélienne transforme la vie de plus de 800 000 africains

Quand une israélienne transforme la vie de plus de 800 000 africains en leur apportant eau potable, enseignement et électricité. Le pillage des richesses d'afrique n'est pas au programme d’Israël contrairement aux superpuissances de ce monde. PARTAGER.

La vision de Netanyahu au sujet de la sécurité des pays en Afrique

Le Premier ministre israélien Benjamin Netanyahu apporte sa vision concernant leur sécurité des pays africains. Il parle de leurs besoins, et la première chose à faire au sujet du développement

start-up israélienne qui transforme en énergie toute source de luminosité…

3GSolar est un leader mondial dans le développement de cellules solaires Dye ("DSC"), qui est une troisième génération de film mince cellule solaire. Les modules peuvent être produits dans toutes les couleurs et la transparence de notre processus d'impression unique.
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

תקופת הקורונה - אתגרים שיפוטיים וחקיקתיים

סקירה של המצב המשפטי של משבר הקורונה מזוית הסיכול והכח העליון על פי שתי פסיקות שונות בתוצאתן בבית משפט השלום בתל אביב ובבית משפט השלום בירושלים וכן הילכי הרוח החקיקתיים בימי המשבר בנושא זה.

DECENTRALIZED FINANCE - פיננסים מבוזרים

DeFi - ‘- פיננסים מבוזרים’ - הוא מילת הבאז האחרונה בעולם של FinTech, RegTech, cryptocururrency ונכסים דיגיטליים. עם זאת מעט מאוד ידוע על משמעותו, השלכותיו המשפטיות והשלכות המדיניות. במאמר שאנו מפרסמים באתר מוצג ה - DeFi ומוצב בהקשר של מעבר הכלכלה הפיננסית המסורתית, מחברת DeFi לבנקאות פתוחה ומסתיימת בכמה שיקולי מדיניות.

הפרה בימי קורונה - על סיכול וכח עליון בדיני החוזים

מגיפת הקורונה שניחתה על תושבי ישראל והעולם כולו, מפתיעה בעוצמתה והשלכותיה טרם ידועות במלואן. משפחות ובעלי עסקים עומדים חסרי אונים מול האפשרות התיאורטית וחלילה גם המעשית, שלא יוכלו לעמוד בחיובים עליהם חתמו, בין בהסכמי שכירות של דירה או בית עסק ובין באספקת שירות או מוצר. השאלות מקבלות משנה חשיבות והתשובות נחוצות ביותר בימים אלו של התפשטות וירוס הקורונה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.