רשלנות רפואית

רשלנות רפואית
התמחות ייחודית נוספת של המשרד הינה בתחום הרשלנות הרפואית.
משרדנו הגיש מספר תביעות בנושא זה ואף זכה בהן להביא לפיצוי הנפגעים וביניהם הורי ילודים שנולדו בעוולה וכן במספר פסיקות שמהוות אבן דרך בתחום ה"הנזק הראייתי" (ר' פסק דין באתר זה).
התמחות ייחודית של המשרד היא ביצוג הורים ביולוגיים כנגד מנגנוני האימוץ ועו"ד אייל אורטל קנה לו שם של מייצג משפחות המצויות בקשיים כלכליים כנגד משרד הרווחה ופקידות הסעד.
המשרד רואה בהישגים שהושגו בתחום זה את גאוותו. כתוצאה ממאבקים שסוקרו באריכות ובעקביות ע"י התקשורת והעלו את סבלן של משפחות מצוקה לכותרות, נוצר מצב שבו עמדתם של ההורים הביולוגיים, ככל שהיא, זוכה לשמיעה ולאוזן קשבת בבתי המשפט.
בעקבות פעילות זו של עו"ד אייל אורטל, הוחזרו ילדים לבתי הוריהם הביולוגיים ובמקרים שבהם המאבק לא הצליח הובעה עמדת ההורים הביולוגיים בכבוד ובנחישות והם זכו לשימוע הגם שהיו אוטומטית בנחיתות קשה מול הרשויות, המצוידות בתקציבים גדולים ובחוות דעת מומחים למכביר.
למשרד נוסף רובד נוסף של סיוע קהילתי והמשרד מקבל לייעוץ אזרחים תושבי נתניה המופנים אליו באמצעות ש"יל – שירות יעוץ לאזרח. המשרד מעניק לאזרחים אלו סיוע של יעוץ חינם והפניה למומחים שונים לצורך המשך טיפול.
משרדנו עושה שימוש נרחב בקשר הצרפתי ובעובדה כי עוה"ד אורטל דוברי השפה הצרפתית ומייצג חברות צרפתיות,תיירים צרפתיים רבים ואנשי עסקים ישראלים זרים בכל תחום לרבות בתחום התביעות בענייני מעמד אישי, ירושה, מקרקעין ובנקאות.
בתחום דיני המקרקעין פועל המשרד בשיתוף פעולה הדוק ורבשנים עם גופים ציבוריים שונים, לרבות ועדות לתכנון ובניה, משרדי אדריכלות, רשויות מקומיות ועוד. המשרד חשוף לעסקאות נדל"ן רבות ולסוכני נדל"ן ואפשרויות השקעה ויזום ומפנה את לקוחותיו בהתאם.עו"ד אייל אורטל, צבר יליד ישראל, משמש זה למעלה מ 10 שנים כגזבר ע.מ.י.ת. העמותה הבינלאומית לשימור מורשת יהדות תוניסיה. פעילותו במסגרת זו תרמה, יחד עם אחרים וטובים, להקמת קהילה מכובדת מאוד של יוצאי יהדות תוניסיה, המקיימת זה שנים רבות אירועים ישראליים ובינלאומיים תוך שימת דגש על הקשר של הקהילה עם ממשלת תוניסיה ועם יהדות צרפת, תוניס ואף קנדה. בימים הקרובים יבוצע מהלך של הקמת לישכת קשרי מסחר מיוחדת שתנצל את פוטנציאל הלקוחות של המשרד יחד עם חברי העמותה ופעיליה לצורך השרשת הקשר העיסקי בין חברי הקהילה למדינת ישראל ולעולם העסקים הישראלי.
בשנת 2003 נבחר עו"ד אייל אורטל לשמש כחבר המועצה המקומית כפר יונה. מאז בחירתו הוא פועל ברשימת ר"מ בכפר יונה בראשותה של ישראלה רוזן, לשינוי תפיסתי בכפר ולשיפור תדמיתו ואיכות החיים בו.
עו"ד גיא אורטל כתב מאמרים רבים בכל תחומי המכתב בין היתר במגזין קשישים פלוס, וכן בבטאון ארגון הנכים המרחבי. לאחרונה משמש עו"ד גיא אורטל כיועץ המשפטי של ארגון הנכים הארצי וכמדריך חבריו ונציגם המשפטי במטה מאבק הנכים.
המשרד צעיר ומודרני מחד, המשלב ניסיון מגוון רב שנים של צוותו, מאידך,צוות המשרד דוגל במתן שירות פרטני ויחידני לכל לקוח, תוך שימת דגש מקסימלי על יחס אישי, שירות איכותי ורמה מקצועית ללא פשרות. במשרד קיים שילוב של שירותים משפטיים שונים המותאמים לכל לקוח עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
קובץ מצורף
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

תקופת הקורונה - אתגרים שיפוטיים וחקיקתיים

סקירה של המצב המשפטי של משבר הקורונה מזוית הסיכול והכח העליון על פי שתי פסיקות שונות בתוצאתן בבית משפט השלום בתל אביב ובבית משפט השלום בירושלים וכן הילכי הרוח החקיקתיים בימי המשבר בנושא זה.

DECENTRALIZED FINANCE - פיננסים מבוזרים

DeFi - ‘- פיננסים מבוזרים’ - הוא מילת הבאז האחרונה בעולם של FinTech, RegTech, cryptocururrency ונכסים דיגיטליים. עם זאת מעט מאוד ידוע על משמעותו, השלכותיו המשפטיות והשלכות המדיניות. במאמר שאנו מפרסמים באתר מוצג ה - DeFi ומוצב בהקשר של מעבר הכלכלה הפיננסית המסורתית, מחברת DeFi לבנקאות פתוחה ומסתיימת בכמה שיקולי מדיניות.

הפרה בימי קורונה - על סיכול וכח עליון בדיני החוזים

מגיפת הקורונה שניחתה על תושבי ישראל והעולם כולו, מפתיעה בעוצמתה והשלכותיה טרם ידועות במלואן. משפחות ובעלי עסקים עומדים חסרי אונים מול האפשרות התיאורטית וחלילה גם המעשית, שלא יוכלו לעמוד בחיובים עליהם חתמו, בין בהסכמי שכירות של דירה או בית עסק ובין באספקת שירות או מוצר. השאלות מקבלות משנה חשיבות והתשובות נחוצות ביותר בימים אלו של התפשטות וירוס הקורונה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.