השבת מס שבח באמצעות פריסה

השבת מס שבח באמצעות פריסה

שילמתם מס שבח ?

 

הסכום הוא גדול וכבד ?

לא רבים יודעים שהחוק מסייע בפריסת החוב למס שבח ומאפשר השבה של סכומים משמעותיים ביותר.

אנחנו יודעים זאת כי זה כבר שנים רבות שאנו מסייעים ללקוחות לקבל חזרה לידיהם עשרות ולעיתים מאות אלפי ש"ח.

 

משרדינו עוסק בטיפול בפריסת תשלומי מס שבח לאלו שזכאים להשבת המס על פי חוק ומשתף פעולה עם משרד רואי חשבון שעובד בצמוד למשרד כדי להחזיר אליכם את המס בדרך הנכונה ביותר, המהירה ביותר והטובה ביותר.

סעיף 48א(ה) לחוק מיסוי מקרקעין  קובע את הזכאות לפריסת שבח מקרקעין. ובלשון הסעיף: "המוכר רשאי לבקש כי המס על השבח הריאלי יחושב כאילו נבע בחלקים שנתיים שווים, תוך תקופה שאינה עולה על ארבע שנות מס... והמסתיימת בשנה שבה נבע השבח".

 


הפריסה מאפשרת למי שמכר נכס מקרקעין  ואשר על פי נתוני המס על כלל הכנסותיו, נמצא במדרגת מס הנמוכה ממדרגת המס הגבוהה ביותר, להנות מחיובי מס בשיעור מופחת, עד ארבע פעמים במקום פעם אחת, וכן להפחית את חבות במס באמצעות שווי נקודות הזיכוי להן הינו זכאי.
 
אי מימוש היתרון בחישוב המס בפריסה הינו משמעותי ביותר ולכן מומלץ לכל מי שהוא מוכר ששיעור המס השולי על הכנסותיו נמוך ממדרגת המס הגבוהה ביותר ושגילו מעל 60 לבדוק את זכאותו החוקית להשבת מס ששילם בעת המכירה.

 

משרדינו מצא בעשרות תיקים עד היום זכאות להשבות מס בשיעורים של עשרות אלפי ש"ח ובמקרים נוספים השבות של מאות אלפי ש"ח.

 

לצורך זכאות לפריסת השבח יש להגיש דוחות לפי סעיף 131 לפקודת מס הכנסה, לשנות המס לגביהן מבוקשת פריסת השבח כתנאי לקבל ההחזרים.

 

 

לפיכך עובד המשרד בשיתוף פעולה עם משרדי רואי החשבון לצורך השלמת הטיפול ומימוש הזכויות באופן הנכון הטוב והמקצועי ביותר.

 

לפרטים נוספים נא להתקשר ל - 098333477 

או באימייל ortal.law@gmail.com 

 קובץ מצורף
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

תקופת הקורונה - אתגרים שיפוטיים וחקיקתיים

סקירה של המצב המשפטי של משבר הקורונה מזוית הסיכול והכח העליון על פי שתי פסיקות שונות בתוצאתן בבית משפט השלום בתל אביב ובבית משפט השלום בירושלים וכן הילכי הרוח החקיקתיים בימי המשבר בנושא זה.

DECENTRALIZED FINANCE - פיננסים מבוזרים

DeFi - ‘- פיננסים מבוזרים’ - הוא מילת הבאז האחרונה בעולם של FinTech, RegTech, cryptocururrency ונכסים דיגיטליים. עם זאת מעט מאוד ידוע על משמעותו, השלכותיו המשפטיות והשלכות המדיניות. במאמר שאנו מפרסמים באתר מוצג ה - DeFi ומוצב בהקשר של מעבר הכלכלה הפיננסית המסורתית, מחברת DeFi לבנקאות פתוחה ומסתיימת בכמה שיקולי מדיניות.

הפרה בימי קורונה - על סיכול וכח עליון בדיני החוזים

מגיפת הקורונה שניחתה על תושבי ישראל והעולם כולו, מפתיעה בעוצמתה והשלכותיה טרם ידועות במלואן. משפחות ובעלי עסקים עומדים חסרי אונים מול האפשרות התיאורטית וחלילה גם המעשית, שלא יוכלו לעמוד בחיובים עליהם חתמו, בין בהסכמי שכירות של דירה או בית עסק ובין באספקת שירות או מוצר. השאלות מקבלות משנה חשיבות והתשובות נחוצות ביותר בימים אלו של התפשטות וירוס הקורונה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.