משרדינו באפריקה

משרדינו באפריקה

חקלאות:

משרד עורכי הדין איל אורטל עוסק ביזום , ייצוג , קידום ורקימה של מערכות יחסים עיסקיות בין חברות ישראליות לאנשי עסקים, חברות ומשרדי ממשלתיים באפריקה.

באמצעות המשרד תוכלו לקדם את מאוויי כל חברה וארגון עיסקי להתרחבות לתוככי יבשת אפריקה.
 
כך פועל המשרד ליצג חברות וגופים ישראליים במדינות כמו קונגו בראזאוויל, גבון, קמרון, בורקינה פאסו, הרפובליקה של מרכז אפריקה סנגל , סיירה ליאון ועוד.

באמצעות משרד אורטל נרקמו עסקאות להקמת לולים, רפתות, מכוני תערובת, בריכות דגים, חממות ומטעים.

המשרד גם ייצג חברות ישראליות ויזמים בתוניסיה - ובסיועו הוקמו מיזמים מקומיים שכללו גידולי שלחין, מטעים ופרדסים הכל בסיוע מומחים ישראלים ובאמצעות טכנולוגיה ישראלית.


תשתיות:

משרדינו עוסק בתמיכה ויזום עיסקאות בתחום התשתיות תוך ייצוג חברות ישראליות מובילות בתחומים אלו מול גורמים ממשלתיים ועיסקיים. 
המשרד פועל מול גופים ממשלתיים במדינות בורקינה פאסו, קמרון, גבון וקונגו בראזאוויל כדי להביא טכנולוגיה ויוזמה ישראלית מהאיכותיים ביותר תוך הקפדה על רמות תקינה הגבוהות ביותר הקיימות בעולם כדי לבסס יחסי עבודה ממושכים עם מדינות אלו.

באמצעות משרד אורטל הובאו לישראל שרים ומדינאים שמובילים רפורמות בתשתיות במדינות אפריקה שונות ומול משרדים מובילים נדונו שיתופי פעולה אדירים במימדיהם בתחום האנרגיה התחבורה והמיחשוב.

 

עו"ד איל אורטל בכניסה למשרד האנרגיה בקונגו

 

רפואה:

משרד אורטל ייצג גופים ויזמים ישראליים במו"מ בנשוא רפואה, עזרי רפואה, השתלמויות והדרכה בתחומי הרפואה מול גופים רלוונטיים
המשרד אף ייצג מוסדות רפואיים אפריקאים כדי לקשור קשרי מדע מחקר ופיתוח עם מכונים רלוונטיים לרפואה בישראל, יזם כינון משלחות מקצועיות והביא לחתימת חוזים לטווח רחוק בין מכוני מחקר ורפואה.

בימים אלו נרקם מיזם חדש בתחום התרופות ושיווק תרופות ישראליות במדינות אפריקה בסיועו והדרכתו של משרדינו.


אקדמיה:

עו"ד איל אורטל היה אורח כבוד בכנס הענקת תעודות סיום לבוגרי בית הספר לרפואה באוניברסיטה של ההרים בקמרון. ביקורו שם הביא לכינון מערכות יחסים בין נשיא האוניברסיטה, הפרופסור לאזר קפוטאה ומוסדות אקדמאיים בישראל.

כמi כן מתוכננות משלחות של מרצים באוניברסיטה של ההרים בקמרון לישראל לצורך פגישה עם עמיתים ישראליים והגברת שיתוף הפעולה בין אוניברסיטה זו לאוניברסיטאות בישראל.

עו"ד איל אורטל באוניברסיטת ההרים מחוז ווסט, קמרון

 

מחצבים:

יבשת אפריקה ידועה בעושרה הגדול במחצבים. משרדינו עוסק גם בתחום זה ומחבר בין אנשי עסקים ישראלים למוסדות במדינות מרכז אפריקה לצורכי שיתוף פעולה עיסקי.  
 
 
 
ירושה:
 
משרדינו עוסק גם ביצוג יורשים ישראלים במדינות שונות במרכז אפריקה. היצוג כולל שיתופי פעולה עם משרדים מקומיים וטיפול בעזבונות שהשאירו אחריהם ישראלים או בני משפחה של ישראלים באפריקה. לפניכם מאמר קצר שעוסק בדיני ירושה החלים ברפובליקה של מרכז אפריקה כדוגמא לשאלות שצצות שוב ושוב בעניינם של יורשים שמבקשים לדעתם מה זכויותיהם. 
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

תקופת הקורונה - אתגרים שיפוטיים וחקיקתיים

סקירה של המצב המשפטי של משבר הקורונה מזוית הסיכול והכח העליון על פי שתי פסיקות שונות בתוצאתן בבית משפט השלום בתל אביב ובבית משפט השלום בירושלים וכן הילכי הרוח החקיקתיים בימי המשבר בנושא זה.

DECENTRALIZED FINANCE - פיננסים מבוזרים

DeFi - ‘- פיננסים מבוזרים’ - הוא מילת הבאז האחרונה בעולם של FinTech, RegTech, cryptocururrency ונכסים דיגיטליים. עם זאת מעט מאוד ידוע על משמעותו, השלכותיו המשפטיות והשלכות המדיניות. במאמר שאנו מפרסמים באתר מוצג ה - DeFi ומוצב בהקשר של מעבר הכלכלה הפיננסית המסורתית, מחברת DeFi לבנקאות פתוחה ומסתיימת בכמה שיקולי מדיניות.

הפרה בימי קורונה - על סיכול וכח עליון בדיני החוזים

מגיפת הקורונה שניחתה על תושבי ישראל והעולם כולו, מפתיעה בעוצמתה והשלכותיה טרם ידועות במלואן. משפחות ובעלי עסקים עומדים חסרי אונים מול האפשרות התיאורטית וחלילה גם המעשית, שלא יוכלו לעמוד בחיובים עליהם חתמו, בין בהסכמי שכירות של דירה או בית עסק ובין באספקת שירות או מוצר. השאלות מקבלות משנה חשיבות והתשובות נחוצות ביותר בימים אלו של התפשטות וירוס הקורונה.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.