הקמת חברה בלוכסמבורג

הקמת חברה בלוכסמבורג

לוכסמבורג היא נסיכות המצויה במרכז אירופה, קרובה לשוויץ, לצרפת, גרמניה ובלגיה.

מדובר בממלכת הבנקאות האירופאית ויש שטוענים שהיא ממלכת הבנקאות העולמית בימנו, לצידה של שוויץ.

מדובר באחת המדינות עם התוצר הלאומי הגולמי הגבוה ביותר לנפש בעולם, האבטלה כמעט ואינה קיימת ולוכסמבורג הינה אבן שואבת לעובדים ממדינות שכנות. התעשיה העיקרית במדינה זו היא הבנקאות והפיננסים ובמדינה למעלה מאלך קרנות השקעה ולמעלה מ 200 בנקים מקומיים, שלא לדבר על הבנקים הזרים שמקימים בה את סניפיהם.

לוכסמבורג היא גם אחת משלושת מרכזי האיחוד האירופאי, המזכירות של איחוד מצויה בה וכן מספר בתי משפט של האיחוד.

בלוכסמבורג החקיקה המיסויית מהווה גורם עיקרי המושך אליו יזמים המעוניינים להקים בסיס פעילות באירופה. למדינת ישראל יש הסכם למניעת מיסוי כפול עם לוכסמבורג וכמובן שהחוק הישראלי חל בהתאם לאופן ניהול החברות שמוקמות על ידי ישראלים במדינה זו, ככל שהפעילות הניהול והשליטה אינם באמת בלוכסמבורג, ברם, אין בכך כדי להשליך על כך שהקמת חברה בלוכמבורג יש בה יתרונות רבים גדולים וחשובים ולצורך העניין המיסוי אנו מייעצים לכל הפונים אלינו לקבל יעוץ ממשרד רואי חשבון בינלאומי שידע לבצע את ההאבחנה הנכונה עבור הלקוחות המעוניינים בפתיחת חברה.

יתרון נוסף של הקמת חברה בלוכמבורג נוגע לזמינות כח אדם בינלאומי ליזמים המעוניינים שהחברות שלהן תפרוסנה את פעילותן בכל רחבי העולם.

לצורך הקמת חברה בלוכמבורג ידרשו המקימים למספר מסמכים בלעדיהם לא תוקם החברה. ראשית, זיהוי בעלי המניות, דרכונים, תעודות זיהוי, מסמכים לוידוא כתובת.

משרד עורכי הדין שמולו אנו עובדים ידרוש יפוי כח חתומים ע"י בעלי המניות ואישורים נוטריוניים שלהם, שניתן להנפיקם במשרדינו.

המצאת המסמכים תאפשר הפניה לפתיחת חשבון בנק שמחוייב על יד החוק המקומי לצורך רישומה של החברה. הבנקים בלוכסמבורג קפדניים מאוד ומוודאים את הדרישות והתקנות הבינלאומיות למניעת טרור ולהלבנת הון ועם בדיקת ה kyc ואישור פתיחת החשבון – יופקד בו ההון המינימלי הנדרש או הסכום שמבקשים היזמים להפקיד.

אחר כך יופקד תיק פתיחת החברה ברשם המסחר המקומי.

החוק בלוכסמבורג דורש משרדים מקומיים ומטה פעילות של החברה, לצורך כך ימצא פתרון שעלותו חודשית ואשר מוודא עמידה בכל דרישות החוק באמצעות עורכי דין מקומיים הבקיאים בכל הדרישות ומכוונים את הלקוחות לפעילות נכונה.

בחירת סוג החברה נעשית על פי מטרותיה ומטרות היזמים. ישנן חברות לפעילות עיסקית מצומצמת או בינונית וישנן חברות לפעילות גדולה ורחבת היקף. משרד עורכי הדין שעימו אנו עובדים ייעץ לכם בעניין זה.

חברה שמעוניינת בפתיחת סניף שלה בלוכסמבורג גם הן יכולות לפנות אלינו לסיוע.

הקמת חברות בנות גם היא אפשרית, חברה שכזו תחשב בלוכסמבורג כאישיות משפטית נפרדת.

אנו נעזור לכם בכל שלב של הקמת החברה בלוכסמבורג ובהתאם גם ביעוץ, ככל שיעוץ כזה אינו דורש התערבות של המשרד המקומי בנסיכות.

 

 

 

 לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישה נא התקשרו ל 09-8333477

או במייל ortal.law@gmail.com  


קובץ מצורף
הצטרפו לרשימת תפוצה
שם
אימייל

צוואה לטובת מי שנטל חלק בעריכתה

אפליקצית ציטודין
לא פעם נשאלת השאלה מה טיבה של צוואה ? היתכן שהיא חוקית ? היתכן שמי שחתם עליה חתם עליה בצלילות דעת ובהבנה מלאה של תוכנה ? על שאלות אלו ננסה להשיב חלקית במאמר הקצר שלפניכם

חדשות

התחדשות עירונית ותמ"א 38 - מה תפקידנו ?

מאמר שמתמצת את פועלנו כמשרד עורכי דין שעוסק בהתחדשות עירונית ותמ"א 38.

דיני נזיקין, ביטוח וועדות רפואיות

עו"ד גיא אורטל שמתמחה ביצוג בפני הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי פירסם והוציא לאור את סיפרו המהווה מדריך מיוחד לנזקקים לועדות הרפואיות. המדריך עוסק בכל הנוגע להופעה בפני הועדות הרפואיות - לערעור על החלטותיהן, לטענות שיש לטעון בפניהן, להערכות לקראתן ולזכויות השונות של מבוטחי המוסד לביטוח לאומי.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית חשוב לציין מראש ושוב כי המידע המתפרסם באתרנו אינו מתיימר לשמש תחליף לייעוץ משפטי או רפואי . התמצית שלהלן מהווה נסיון ליתן תשובה לשאלות הנוגעות מן ההליך המשפטי הנובע מעוולת הרשלנות בעת שאנו עוסקים בפרקטיקה הרפואית. למרות הנסיון לתת הסבר ורקע לפרקטיקה הנהוגה בדיני הרשלנות הרפואית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כדי לקבל טיפול ממשרד מיומן ומנוסה בניהול תביעות בתחום.

מקרקעין / נדל"ן

בעסקאות מקרקעין מחוייבים הן המוכר והן הקונה לא רק בדיווח, מיד עם היכרת העיסקה אלא אף בנטל מס שאפשר וגם יגיע לחלק ניכר מסכום העיסקה . מטבע הדברים ברורה חשיבות תכנון המס לכל עסקת מקרקעין.